Rozpis
pátek 15.3.2019
12:00 | B Česká Třebová | BK Opava | vs. | WKK Wroclaw | Sportovní hala | |||||
12:30 | A Litomyšl | ADFORS Basket Litomyšl | vs. | Danube Future Stars | Sportovní hala | |||||
13:45 | B Česká Třebová | Vienna D.C. Timberwolves | vs. | ŠBK Handlová | Sportovní hala | |||||
14:15 | A Litomyšl | SKM Zastal Fatto Deweloper Zielona Góra | vs. | BK Inter Bratislava | Sportovní hala | |||||
15:30 | B Česká Třebová | BK Opava | vs. | Science City Jena | Sportovní hala | |||||
16:00 | A Litomyšl | Danube Future Stars | vs. | Mitteldeutsche Basketball Academy | Sportovní hala | |||||
17:15 | B Česká Třebová | ŠBK Handlová | vs. | WKK Wroclaw | Sportovní hala | |||||
17:45 | A Litomyšl | ADFORS Basket Litomyšl | vs. | BK Inter Bratislava | Sportovní hala | |||||
19:00 | B Česká Třebová | Science City Jena | vs. | Vienna D.C. Timberwolves | Sportovní hala | |||||
19:30 | A Litomyšl | Mitteldeutsche Basketball Academy | vs. | SKM Zastal Fatto Deweloper Zielona Góra | Sportovní hala |
sobota 16.3.2019
09:30 | B Česká Třebová | Science City Jena | vs. | ŠBK Handlová | Sportovní hala | |||||
10:00 | A Litomyšl | ADFORS Basket Litomyšl | vs. | Mitteldeutsche Basketball Academy | Sportovní hala | |||||
11:15 | B Česká Třebová | Vienna D.C. Timberwolves | vs. | BK Opava | Sportovní hala | |||||
11:45 | A Litomyšl | SKM Zastal Fatto Deweloper Zielona Góra | vs. | Danube Future Stars | Sportovní hala | |||||
13:00 | B Česká Třebová | WKK Wroclaw | vs. | Science City Jena | Sportovní hala | |||||
13:30 | A Litomyšl | BK Inter Bratislava | vs. | Mitteldeutsche Basketball Academy | Sportovní hala | |||||
14:45 | B Česká Třebová | ŠBK Handlová | vs. | BK Opava | Sportovní hala | |||||
15:15 | A Litomyšl | ADFORS Basket Litomyšl | vs. | SKM Zastal Fatto Deweloper Zielona Góra | Sportovní hala | |||||
16:30 | B Česká Třebová | WKK Wroclaw | vs. | Vienna D.C. Timberwolves | Sportovní hala | |||||
17:00 | A Litomyšl | BK Inter Bratislava | vs. | Danube Future Stars | Sportovní hala |
neděle 17.3.2019
08:30 | PLAY-OFF Litomyšl 5. místo |
BK Inter Bratislava | vs. | Science City Jena | Sportovní hala | |||||
08:30 | PLAY-OFF Litomyšl 9. místo |
Mitteldeutsche Basketball Academy | vs. | Vienna D.C. Timberwolves | Sportovní hala | |||||
10:15 | PLAY-OFF Litomyšl 7. místo |
Danube Future Stars | vs. | WKK Wroclaw | Sportovní hala | |||||
10:15 | PLAY-OFF Litomyšl 3. místo |
SKM Zastal Fatto Deweloper Zielona Góra | vs. | ŠBK Handlová | Sportovní hala | |||||
12:00 | PLAY-OFF Litomyšl 1. místo |
ADFORS Basket Litomyšl | vs. | BK Opava | Sportovní hala | |||||
13:30 | Vyhlásení výsledků | Sportovní hala |